Ceník


Fotografování v atelieru/exteriéru - rodinné focení, těhotenské focení, focení dětí

800,- Kč za 10 upravených fotografií v digitální podobě

Každá další upravená fotografie 70,- Kč

 3 koláže z fotek zdarma


Novorozeňátka - newborn fotografie, lifestile

1500,- Kč za 10 upravených fotografií v digitální podobě

Každá další upravená fotografie 100,- Kč

 3 koláže z fotek zdarma

Je možné focení u vás doma, v domácím prostředí

Takto se fotí novorozenci kolem 10 dne věku (maximálně do 16 dne), doba focení 2 - 3 hodiny.


Akční tematické focení v atelieru/exteriéru (např. vánoční, jarní, podzimní, valentýnské…)

Cena se odvíjí od typu a náročnosti focení a následných úprav, cena je zveřejněna vždy při vyhlášení akčního focení, zpravidla 400-700,- Kč za 5 upravených fotografií, doba focení 20 - 30 minut. Sledujte sekci Novinky


Svatby

Rezervace termínů na rok 2019 začala, ceny a více informací zde


Tisk fotografií

10x15 cm.....6,-Kč

13x19cm.....12,-Kč

Nechávám tisknout u ověřené firmy, minimální počet objednaných fotografií je 20 kusů

Větší formáty na dotaz


Dárkové poukazy

Jako dárek pro své blízké nebo pro sebe si můžete zakoupit dárkový poukaz na 10 nebo 20 upravených fotografií.

800,- Kč  na 10 fotografií

1500,- Kč na 20 fotografií

Možno vyzvednout osobně nebo zaslat poštou (poštovné 20,- jako obyčejné psaní. Dárkový poukaz se stává platným po zaplacení částky na účet.) Na přání lze připravit poukaz s věnováním nebo jménem obdarovaného, nebo s jiným vámi zvoleným textem. Platnost poukazu je uvedena na poukazu, zpravidla minimálně půl roku. Tyto dárkové poukazy se nevztahují na akční focení a newborn focení, ale lze udělat dárkový poukaz na newborn focení za 1500,-Kč (10 fotografií).


Jiný typ focení

Nenašli jste cenu? Napište si o ní. Cena se odvíjí od typu a náročnosti focení a následných úprav (například fotografování na maturitní tabla, školní foto...)


  • Záloha ve výši 500,- Kč je splatná ihned po fotografování, doplatek před předáním zpracovaných fotografií. Zpracované fotografie odevzdávám do 4 týdnů, ale zpravidla mnohem dříve

  • Pokud si přejete fotografování v Plzni příplatek 200,-

  • Pokud máte speciální přání lokality, počítejte prosím s příplatkem 7,-Kč/km (pokud se jedná o místo mimo Nýřany)

  • Neupravené fotografie neposkytuji!

  • Více informací k focení v sekci informace pro zákazníky


 

Ceny jsou platné od 01.01.2019, neplatí pro focení domluvené před tímto datem.           

Podrobné informace pro zákazníky

Specializuji se na fotografie dětí a rodin. Fotografování dětí a rodin probíhá buď v ateliéru nebo exteriéru (Nýřany a okolí, popřípadě jiné místo po domluvě). Od jara do podzimu preferuji exteriér, v zimních měsících často také. Délka fotografování je přibližně 1 hodina, ale klidně budu s vámi déle. Je možné, že děti nebudou spolupracovat nebo se stydí nebo je focení nebaví, takže se doba fotografování může lišit. Nebo naopak všechno půjde jako po drátku a za 40 minut bude hotovo. Většinou vznikne přibližně 100-200 fotografií, které následně roztřídím a nahraju do webové galerie. Většinou do druhého dne od focení vám pošlu odkaz a heslo k této galerii, kde si fotky prohlídnete a vyberete z náhledů s vodotiskem.

Minimální množství objednaných fotografií je 10ks. Všechny objednané fotografie obdržíte upravené v plném rozlišení v digitální podobě jako soubory .jpg, odesílám přes Úschovnu (www.uschovna.cz). Neupravené fotografie, tedy ty, které si nevyberete, neposkytuji.

V ceně focení je zahrnuta úprava fotografií, doladění barev, jas, kontrast, ořez, retuš pleti, která obsahuje drobné zjemnění vrásek či nedokonalostí pleti, odstranění akné, škrábanců, modřin atd. Pokud si přejete změnu tělesných proporcí, informujte mne o tom prosím.

Objednání na focení

- přes facebook

- telefonicky. Pokud se nemůžete dovolat, stačí poslat sms, zavolám zpět, hned jak to bude možné.

- e-mailem nebo přes webový formulář ZDE odpovím zpravidla do 24 hodin.

Objednávku mi prosím závazně potvrďte minimálně 24 hodin před naplánovaným focením (telefonicky, emailem, přes facebook), pokud mi termín nepotvrdíte nejpozději jeden den před naplánovaným focením, nebudu s focením počítat.

Fotografování je možné naplánovat na všední den i víkend, dopoledne i odpoledne. Časy exteriérového focení se odvíjí od ročního období, protože světelné podmínky jsou v různých obdobích a časech různé. V případě deště nebo předpovědi deštivého počasí v den focení, je potřeba exteriérové focení přesunout.

Co si obléci na focení

Ideální jsou trička, halenky, mikiny v jemných barvách, trička bez nápisů a obrázků. Při rodinném focení je hezké celou rodinu barevně sladit, nemusíte mít všichni stejnou barvu trička, ale je dobré sladit doplňky. Můžete si vzít třeba 2 sady oblečení, ale s ohledem na děti, většinou nemají převlékání rády

Délka focení

Focení většinou trvá 1 hodinu, ale klidně budu s vámi déle. Je možné, že děti nebudou spolupracovat nebo se stydí nebo je focení nebaví, takže se doba fotografování může lišit. Když je dětí více, je to náročnější. Některé děti se rozkoukají až po hodině a pak začnou spolupracovat. Nejmenší děti vydrží často maximálně půl hodiny a pak je focení přestane bavit.

Rekvizity na focení

Nějaké mám, například narozeninová čísla 1, 2, 3, 4, 5, 6, pro holčičky šatičky, sukýnky. Klidně vezměte dětem oblíbeného plyšáka nebo jinou hračku.

Zpracování fotografií

Do druhého dne od focení vám pošlu odkaz a heslo do webové galerie kde jsou umístěny náhledy fotek s vodotiskem a Vy si můžete začít vybírat fotky. Až si vyberete, pošlete mi čísla fotek, já fotografie zpracuji. Až budou fotografie hotové (nejpozději do 4 týdnů od Vašeho výběru, ale většinou mnohem dříve), kontaktuju Vás a požádám od doplacení částky. Fotografie zasílám přes Úschovnu www.uschovna.cz. Pokud si nevyberete do 2 měsíců, oznamte mi že máte o fotografie stále zájem, jinak fotografie z galerie stáhnu. Neupravené náhledy uchovávám 3 měsíce od focení. 

Upravené fotografie

Odesílám v digitální podobě nejpozději do 4 týdnů od vašeho výběru a zaplacení přes Úschovnu www.uschovna.cz. Standardně nezhotovuji CD ani DVD, jestliže máte o ně zájem, předem mi dejte vědět. Fotografie odesílám v plné kvalitě ve formátu .jpg, a ve většině případů v poměru stran 2:3 (aby byly co nevíce vhodné pro tisk např. 10x15, 20x30 cm) pokud si přejete jiný formát sdělte mi to předem. Některé fotografie vypadají lépe v černobílé variantě, v tomto případě dodám jak barevnou tak černobílou variantu.

Tisk fotografií neposkytuji, ale mohu vám ho domluvit s firmou, se kterou mám dobré zkušenosti a má dobré ceny.

Jako bonus Vám zhotovím zdarma několik koláží z upravených fotek.

V případě zájmu dodám celou sadu fotografií současně v kvalitě vhodné pro prezentaci na faceboku zdarma, sdělte mi to prosím předem.

Uchovávání fotografií

Náhledy uchovávám 3 měsíce od focení, RAW soubory 2 měsíce od předání fotografií, a hotové jpg soubory 6 měsíců od předání fotografií.

Všechny fotografie zveřejňuji se souhlasem fotografovaných osob nebo jejich zákonných zástupců.

Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .